★★★★★ Views: 2 658

Laiko parinkimas

Laiko parinkimas Rytų mokslų metodais, kaip ir datų parinkimas, yra itin stiprios Rytų technikos, dirbančios su likimu, erdve, laiku. Svetainės puslapyje Datų parinkimas jau rašiau apie tai, kad su Likimu dirba Baczy, su erdve – Fengšui, su laiku – QMDJ. Ten parašyta, kad iš šių trijų fundamentalių dalių susideda Bendra žmogaus Sėkmė. Šiame puslapyje nagrinėsime laiko parinkimo niuansus.

Laiko parinkimas

Laiko parinkimas. Baczy

Straipsnyje „Datų parinkimas“ aprašytas pavyzdys su žmogumi, kuris gimė Gyvatės metais, Tigro mėnesį ir Drakono dieną. Tame straipsnyje buvo parašyta, kokių žmogui reikia saugotis dienų. O šiame straipsnyje aprašoma, kokių tokiam žmogui reikia saugotis valandų:

1. Pirmiausiai, tokiam žmogui reikia saugotis Šuns valandų, nes Šuo labai nekenčia Drakono. Net jei diena ir būna gera, atėjusi tokia valanda, labai nesunkiai gali visą tą gėrį sugriauti. O be to, ir su antrąja pusele galima susipykti net dėl paprastos smulkmenos;

2. Taip pat nereikėtų jokiems reikalams naudoti taip vadinamų „Nenaudojamų valandų“. Kaip taisyklė, tokiomis valandomis bet kokie pradėti reikalai sunkiai tvarkomi arba jų visai neįmanoma užbaigi.

Laiko parinkimas. Fengšui

Kaip rašiau straipsnyje Datų parinkimas, paprasčiausia priemonė, galinti padėti tinkamiausio laiko ir datos paieškose pagal Fengšui, yra Tunšu kalendorius. Šis kalendorius kabo kiekvienuose namuose šalyse, kur naudojamas Saulės kalendorius (Kinijoje, Singapūre, Malaizijoje ir t.t.). Tai štai, tame kalendoriuje galima rasti ne tik geras ar blogas dienas, bet ir valandas. O čia tų valandų pavadinimai:

Gerosios: Dienos Nustatymas, Auksinė Pilis, Dangaus Didikas, Dangaus Valdininkas, Dienos Derėjimas, Laiminga Dvasia, Nefrito Kamera, Gyvenimo Valdytojas, Žaliasis Drakonas, Dienos Arklys, Dienos Turtai, Gerovės Žvaigždė, Brangakmenio Šviesa, Šviesos Kamera;

Blogosios: Juodasis Vėžlys, Dangaus Tamsioji, Grupinė Tuštuma, Kelionių Tuštuma, Baltasis Tigras, Abordažinis Kablys, Dienos Bausmė, Dienos Kenkimas, Dangaus Bausmė, Dienos Griovėjas, Raudonasis Feniksas, Netinkama Valanda.

Pavyzdžiui, jei žmogui reikia eiti pas gydytoją ar važiuoti į kokią nors rizikingą kelionę, jam reikia pažiūrėti Saulės kalendoriuje pasirinktos dienos valandas, kad viršuje minėti reikalai nebūtų pradėti šiomis valandomis: Baltasis Tigras, Dienos Bausmė, Dienos Kenkimas, Dangaus Bausmė, Dienos Griovėjas, Netinkama Valanda.

Laiko parinkimas. QMDJ

Tinkamiausio laiko radimas QMDJ sistemos metodais kol kas be specialių mokslų – neįmanomas. Tai itin stiprios technikos, su kuriomis dirbant reikia būti maksimaliai pasirengusiam ir koncentruotam į darbą, puikia žinoti ką darai. Kitu atveju, net pati mažiausia klaida gali iššaukti katastrofiškų padarinių. Tai visų Rytų mokslų perlas, kurio studijos gali trukti kelis metus ir kainuoti keliasdešimt tūkstančių JAV dolerių. Lietuvoje tokių mokyklų nėra. Todėl mokytis gali tekti JAV, Vokietijoje, Italijoje, Kinijoje, Rusijoje (atvažiuoja Meistrai iš Kinijos, Singapūro, Malaizijos), Pietryčių Azijoje, Malaizijoje, Singapūre ir t.t. Bet, jei nuspręstumėte tinkamiausio laiko ar tinkamos datos ieškoti būtent QMDJ sistemos metodais, Jums reikės kreiptis į šios srities specialistus. Blogo jie nepridarys, nes, kaip paprastai, jie būna davę priesaiką nepadėti blogiems žmonėms ir nepakenkti pačiam žmogui. O tai, sutikite, labai rimti argumentai.

Paslaugos ir kainos

Tinkamiausio laiko, kaip ir tinkamos datos parinkimas, galimas taikant du būdus: ieškant tinkamo laiko savarankiškai arba kreipiantis į specialistą. Ir jei žmogus pats nusprendžia, kam ir kada ieškoti tinkamo laiko, specialistas taip pat puikiai žino, kas yra tinkamiausias laikas bet kokiam reikalui. Tačiau yra tam tikrų niuansų. Pavyzdžiui, specialistas žino, kad kaip kurių reikalų pradžiai vien geros valandos neužtenka, kad reikia individualių žmogaus gimimo duomenų. Kokiam nors nesvarbiam skambučiui ar buto paieškai – vien geros valandos užteks. O štai vestuvių ceremonijai, verslo atidarymo ceremonijai ar reklaminei kompanijai pradėti, reikės žymiai daugiau duomenų. Štai tada ir taikoma tam tikra schema:

1. Vienos situacijos analizė (ir korekcijos, jei yra būtinybė) – 23.60 EUR;

2. Tinkamiausio laiko radimas QMDJ metodu – 46.80 EUR;

3. Tinkamiausio laiko radimas Baczy metodu – 23.60 EUR.

Kaip matote, paslaugos kaina gali svyruoti nuo 23.60 iki 70,4 EUR (23.60 + 46,80 = 70,4 EUR). Plačiau apie tai galima pasiskaityti puslapyje kainos.

Trumpas reziumė

Jei trumpai, tai tinkamiausio laiko ar tinkamiausios datos radimas, jau yra gerai. Nesvarbu, kokiomis priemonėmis ieškoma, svarbiausia – žmogus ieško. Ir jei jis ieško, jis būtinai suras. O ar pats geriausias laikas bus surastas, ar tinkamas laikas, jis vis tiek bus surastas. Ir tai reiškia, kad „Tik žengęs žingsnį, nueis kelią“. Mylėkite vieni kitus ir Saugokite.

Jei turite klausimų,

parašykite į datuparinkimas@gmail.com