★★★★★ Views: 2 556

Kontaktai

Kontaktai: vardas – Andrėjus, paštas – soltiseg@gmail.com, FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Pagrindinės veiklos sritys – Likimo knygų analizė, datų parinkimas, patalpų energijų analizė, QMDJ laiko pjūviai, aktyvacijos. Kalba eina apie aktyvacijas santykiuose, finansuose, sveikatos srityje ir t.t.. Su Jūsų klausimais ir/ar užklausomis aš dirbu vienas. Jei žmogus parašo ryte, analizės rezultatus jis gauna dar tą pačią dieną. Kai kada net į visus klausimus pavyksta atsakyti tą pačią dieną.

Kontaktai - datuparinkimas.lt

Kontaktai. Telefono Nr.

Jei žmogus nori užduoti klausimus ir gauti atsakymus gyvai, apsikeičiame telefono numeriais. Bet tik po to kai išsiaiškiname, kurioje šalyje kuris gyvename. To reikia dėl sekančio pobūdžio problemų:

1. Skambinant į užsienį gali tekti mokėti didesniu tarifu, nei skambinant savo šalyje;

2. Kai kuriose šalyse mokestis imamas ne tik už išeinančius, bet ir už įeinančius skambučius. Tada už skambutį mokėti tenka abiem – ir žmogui, ir man. Pavyzdžiui, jei aš skambučio metu būsiu JAV, o žmogus Lietuvoje, kelis eurus už pokalbio minutę sumokės ne tik telefonu paskambinęs žmogus, bet ir aš;

3. Žmogus skambučio metu gali būti laiko juostoje, kur yra diena, o aš – laiko juostoje, kur yra naktis. Todėl tikrai nebus labai malonu gilaus miego fazėje išgirsti skambutį.


Kontaktai - Messenger - Andejus Salomskas

Messenger – Andejus Salomskas

Nuo 2022 m. sausio pradžios konsultuoju per Messenger. Daugelio manymu jis patogus dėl kelių dalykų:

1. Daugelis mobilaus interneto tiekėjų neima mokesčio už pokalbius per Messenger;

2. Messenger patogu naudoti telefone (pokalbiams ir vaizdo medžiagai siųsti);

3. Nusiuntus žinutę ar video failą matosi, ar adresatas jį gavo, ar peržiūrėjo.


Kontaktai - Gmail

El. paštas – soltiseg@gmail.com

Jei perskaitėte iki čia, jau supratote, kad bendravimas telefonu nėra tinkamiausias būdas kontaktuoti su konsultantu ar su Jumis. Ir Skaipas ne visada panacėja viskam būna. Kas kita, kai žmogus apie save papasakoja el. laiškuose, parašo, kokioje šalyje gyvena, kokioje laiko juostoje ir t.t. Galų gale, žmogus į savo paštą visada gauna analizės rezultatus, kuriuos, reikalui esant, jis gali nunešti kitam konsultantui. Manau, tai tikrai optimaliausias variantas, jei kyla kokių nors papildomų klausimų.
Kontaktai - Skype

Kontaktai Skype – soltiseg

Vienas iš dažnai praktikuojamų konsultavimo būtų – Skaipas (Skype). Tai iš tikrųjų geras variantas. Ypač tada, kai žmogui reikia „gyvai“ rodyti jo Likimo knygos fragmentus ar QMDJ laiko pjūvius ir jame išsidėsčiusius elementus, jų sąveikas. Dar Skaipas gerai ir tuomet, kai reikia operatyviai išsiaiškinti konsultacijos metu atsiradusius klausimus. Bet vėlgi, pavyzdžiui, jei vyras išgirs žmoną kalbančią su vyriškiu, ar nekils nesklandumų šeimoje? Todėl ir sakau, gal iš pradžių geriau apsikeisti laiškais ir susiderinti, kas esame, kur esame, ką galime ir ko norime.

Jei turite klausimų,

parašykite į datuparinkimas@gmail.com