★★★★★ Views: 3 134

Datų parinkimas

Datų parinkimas, laiko parinkimas, likimo analizė, korekcijos ir apsaugos Rytų mokslų metodais. Tai itin stiprios Rytų technikos, dirbančios su Likimu, erdve ir laiku. Su Likimu dirba Baczy, su erdve – Fengšui, su laiku – QMDJ. Tai trys fundamentalios dalys, iš kurių ir susideda Bendra žmogaus Sėkmė. Dar daugiau, Rytų meistrai sako, kad kiekviena iš šių dalių žmogaus gyvenimą įtakoja apie 33 procentus.

Datų parinkimas pagal QMDJ

Datų parinkimas. Baczy

Baczy, arba Keturių Likimo Stulpų sistemai, jau beveik 4.000 metų. Šio laikotarpio tikrai pakanka, kad sistema mokėtų tiksliai aprašyti žmogaus santykius su Visata. Bet plačiau apie tai pasiskaityti galima nemokamose pamokose. O dabar paprastas pavyzdys. Tarkim, žmogus gimė Gyvatės metais, Tigro mėnesį ir Drakono dieną. Tai ką gi galima pasakyti tik iš šių pavadinimų:
1. Labiausiai žmogui reikia saugotis Kiaulės dienų, nes žmogus gimė Gyvatės metais, o Kiaulė Gyvatės nekenčia. Todėl, viso gyvenimo eigoje, jokių svarbių reikalų Kiaulės dienomis žmogus daryti neturėtų;
2. Taip pat žmogui reikia saugotis ir Beždžionės dienų, nes žmogus gimė Tigro mėnesį, o Beždžionė Tigro nekenčia. Todėl, jokių svarbių reikalų Beždžionės dienomis žmogus taip pat daryti neturėtų.
3. Be ką tik minėtų Asmeninių Metų bei Mėnesio Griovėjų, yra ir bendri visiems Metų bei Mėnesio Griovėjai (žiūrint Saulės kalendorių). Bet jie veikia silpniau, nei Asmeniniai.

Datų parinkimas. Fengšui

Pati paprasčiausia priemonė, galinti padėti tinkamiausios datos paieškose pagal Fengšui, yra Tunšu kalendorius. Šis kalendorius kabo kiekvienuose namuose šalyse, kur laikui skaičiuoti naudojamas Saulės kalendorius (Kinijoje, Singapūre, Malaizijoje ir t.t.). Ir jei kalbėti trumpai, kiekviena diena tame kalendoriuje turi savo Valdininką. Jų yra dvylika. Pavyzdžiui, 2017.08.21 diena turėjo Valdininką vardu „Sėkmė“. Štai tokios dienos aprašymas:
Tai pati pozityviausia ir tinkamiausia diena bet kokiems pradėjimams bei reikalams, iš kurių ateityje tikimasi pozityvių rezultatų: sužadėtuvėms, vestuvėms, verslo atidarymui, pervažiavimui, statyboms, kelionėms, gydymo pradžiai ir t.t.. Bet kuriuo atveju, patartina šią dieną daryti (pradėti) tik pozityvius darbus, nes „Sėkmės“ dienos energija daugina ne tik pozityvius, bet ir bet kokius darbus ar pradėjimus (ir negatyvius). Todėl ir nepatartina pradėti teisminių ar panašių reikalų, nes galima juose „paskęsti“.
Gerai: verslo atidarymas, kontraktų pasirašymas, naujo projekto pradžia, sužadėtuvės, derybos, kelionės, vestuvės, remontas, naujo darbo paieška.
Blogai: teisminiai reikalai, senų pastatų griovimas.

Datų parinkimas. QMDJ

Tinkamiausios datos radimas (ar tinkamiausio laiko radimas) QMDJ sistemos metodais – kol kas be specialių mokslų neįmanomas. Tai itin stiprios technikos, su kuriomis dirbant reikia būti maksimaliai pasirengusiam ir koncentruotam į darbą, puikia žinoti ką darai. Kitu atveju, net pati mažiausia klaida gali iššaukti katastrofiškų padarinių. Tai visų Rytų Metafizikos Mokslų perlas, kurio studijos gali trukti kelis metus ir kainuoti keliasdešimt tūkstančių JAV dolerių. Lietuvoje tokių mokyklų – nėra. Todėl mokytis gali tekti JAV, Vokietijoje, Italijoje, Kinijoje, Rusijoje (atvažiuoja Meistrai iš Kinijos, Singapūro, Malaizijos), Pietryčių Azijoje, Malaizijoje, Singapūre ir t.t. Bet, jei nuspręstumėte tinkamos datos ar tinkamo laiko ieškoti būtent QMDJ sistemos metodais, Jums reikės kreiptis į šios srities specialistus. Blogo jie nepridarys, nes, kaip paprastai, jie būna davę priesaiką nepadėti blogiems žmonėms ir nepakenkti pačiam žmogui. O tai, sutikite, labai rimti argumentai.

Paslaugos ir kainos

Tinkamos datos ir laiko parinkimas galimas taikant du būdus: ieškant tinkamos datos savarankiškai arba kreipiantis į specialistą. Ir jei žmogus pats nusprendžia, kam ir kada ieškoti tinkamos datos, specialistui tai atlikti irgi nebus didelių sunkumų. Tačiau yra tam tikrų niuansų. Pavyzdžiui, specialistas žino, kad tinkamiausios vestuvių datos suradimui naudojamas ne tik kalendorius, bet ir technikos, leidžiančios atlikti jaunojo bei jaunosios likimo analizę. Todėl panašių paslaugų kaina negali būti fiksuota. Tarkim, būsima pora užsako tinkamiausios vestuvių datos radimą + tinkamiausio laiko vestuvių ceremonijai radimą + abiejų sutuoktinių likimo analizę. Tada taikoma tokia schema:
1. Vieno sutuoktinio likimo analizė (ir korekcijos, jei yra būtinybė) – 23.60 EUR;
2. Tinkamiausios vestuvių datos ir laiko radimas QMDJ metodu – 46.80 EUR;
3. Tinkamiausios vestuvių datos ir laiko radimas Baczy metodu – 23.60 EUR.
Kaip matote, paslaugos kaina gali svyruoti nuo 23.60 iki 94 EUR (23.60 + 23.60 + 46,80 = 94 EUR). Daugiau apie tai rasite puslapyje kainos.

Trumpas reziumė

Jei trumpai, tai tinkamiausios datos ar tinkamiausio laiko radimas, jau yra gerai. Nesvarbu, kokiomis priemonėmis ieškoma, svarbiausia – žmogus ieško. Ir jei jis ieško, jis būtinai suras. O ar pati geriausia data bus surasta, ar tinkama data, ji vis tiek bus surasta. Ir tai reiškia, kad „Tik žengęs žingsnį, nueis kelią“. Mylėkite vieni kitus ir Saugokite.

Jei turite klausimų,

parašykite į datuparinkimas@gmail.com